Komentátorku na Evropských hrách nahradí AI

By Umělá Inteligence
19. 6. 2023

Na blížících se Evropských hrách v Krakově nabídne Evropská atletická federace divákům a fanouškům novou zkušenost: umělá inteligence, která bude komentovat atletiku. Komentáře AI budou sehrány s klonovaným hlasem Hannah Englandové, bývalé vicemistryně světa v běhu na 1500 metrů a současné komentátorky pro evropskou atletickou federaci. Navzdory tomu, že by mohla komentovat sama, souhlasila s použitím umělé inteligence jako výzvou a možností zkoumat další využití AI s Evropskou atletikou a vysílací unií EBU. AI bude komentovat Live blog na webových stránkách Evropské atletiky po celou dobu konání mistrovství Evropy družstev v atletice od 20. do 25. června.

Společnost Goldman Sachs upozornila nedávno na to, že použití umělé inteligence může vést k nahrazení asi 300 milionů lidí ve světě a „ChatGPT“ nebo podobní autoři mohou nahradit novináře. Nicméně AI by mohla také podpořit tvorbu nových pracovních míst a zvýšit produktivitu v oblastech, kde se úkolům minimalizace potřebného lidského úsilí a efektivity stále čelí. Společnost zdůraznila, že využití umělé inteligence se v jednotlivých odvětvích a oborech liší a že administrativa je oblast, kde se nejčastěji vyskytují úkoly, které lze s úspěchem automatizovat.

Please follow and like us:

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

Nejčtenější články

Meta odhaluje AI chatbota s umělou inteligencí, který vypadá přesně jako Kendall Jenner

13. 10. 2023

Spor o autorská práva: Spisovatelé žalují tvůrce ChatGPT

25. 9. 2023

Interview s umělou inteligencí

15. 7. 2023

BARD umělá inteligence od googlu v češtině

13. 7. 2023

Dokument: Nepoznané: Roboti zabijáci

10. 7. 2023

Kategorie

Kontakt: AI.umela.inteligence@gmail.com
Provozovatel: 404.cz s.r.o

Web UmalaInteligence.cz nabízí přehledně novinky ze světa umělé inteligence, technologií a nástrojů AI. Praktické příklady využití umělé inteligence v každodenní provozu v každém oboru. Tipy: Jak efektivně využít AI v podnikání a při studiu. Přehled firem působících v oblasti umělé inteligence.
Copyright © 2024 www.umelainteligence.cz Všechna práva vyhrazena. Stránku vytvořilo  404.cz.