Televize A11 s digitálními moderátory a umělou inteligencí

By Umelainteligence
6. 4. 2023

Mediální skupina A11 spouští novou celoplošnou a plnoformátovou televizní stanici. Diváky láká na známé osobnosti i umělou inteligenci. Revoluční inovace ve zpravodajství v podobě speciálních avatarů, zahraničních filmů a seriálů, ale i vlastní pořady s oblíbenými tvářemi, jako je herec Jaroslav Dušek, investigativní novinář Josef Klíma či moderátor Vlasta Korec. To vše bude k vidění na novém kanálu A11, který zahajuje své celoplošné vysílání 27. dubna 2023.

CASTING MODERÁTORŮ

O své místo nepřijdou ani moderátoři z masa a kostí, kteří doplní speciální avatary. A jejich počet není stále definitní. Televize tak ve dnech 13. a 14. dubna 2023 pořádá casting na nové tváře. Zájemci se mohou přihlásit na produkce@a11.cz.

Spektrum tuzemských stanic již za pár týdnů rozšíří nová televizní stanice A11, jež navazuje na více než desetileté fungování Regionální televize CZ. Svou rozmanitou programovou nabídkou z velké části zaměřenou na vlastní tvorbu plánuje zaujmout co nejširší divácké publikum. Prvenství si tým A11 bezpochyby připíše v oblasti televizního zpravodajství, kdy se na obrazovce objeví moderátoři z řad umělé inteligence.  Jde o vůbec první takový projekt v České republice.

Kromě zpravodajství připravuje A11 širokou škálu zábavných pořadů – Mladý svět s Barborou Hlaváčkovou, Světlá hodinka s Jaroslavem, kam si bude zvát oblíbený herec Jaroslav Dušek zajímavé a originální hosty, po stopách zločinců se bude zase pravidelně vydávat Josef Klíma.  A jak slibují tvůrci, toto je teprve začátek a diváci se mohou těšit na další atraktivní jména z řad osobností českého showbyznysu i lákavou nabídku filmových trháků.

Televize A11 bude sídlit v nových prostorách Košířské brány, do kterých se v první půlce dubna stěhují i redakce printových titulů společnosti. Všechny prostory Košířské brány byly budovány pro společný chod vydavatelské a televizní části mediální skupiny A11 a kromě prostorného newsroomu zahrnují i velkorysá, zcela nově vybudovaná televizní studia. „Mediální skupině A11 se podařilo vybudovat unikátní projekt novin Náš REGION a v posledních letech přidat další desítky tištěných a webových titulů nebo úspěšných eventů. Nyní nadešel čas posunout náš byznys o další kus dál. Televize A11 nabídne zábavu a zpravodajství skutečně pro všechny a pevně věříme, že si u diváků najde své místo,“ prohlašuje ředitel a zakladatel mediální skupiny A11 Aleš Zavoral s tím, že do budoucna jsou v plánu i další tematické kanály.

Zdroj: https://www.extra.cz/zpravy-medialni-skupina-a11-spousti-novou-celoplosnou-a-plnoformatovou-televizni-stanici-divaky-laka-na-zname-osobnosti-i-umelou-inteligenci-f1c58

Please follow and like us:

SOUVISEJÍCÍ PŘÍSPĚVKY

Nejčtenější články

Meta odhaluje AI chatbota s umělou inteligencí, který vypadá přesně jako Kendall Jenner

13. 10. 2023

Spor o autorská práva: Spisovatelé žalují tvůrce ChatGPT

25. 9. 2023

Interview s umělou inteligencí

15. 7. 2023

BARD umělá inteligence od googlu v češtině

13. 7. 2023

Dokument: Nepoznané: Roboti zabijáci

10. 7. 2023

Kategorie

Kontakt: AI.umela.inteligence@gmail.com
Provozovatel: 404.cz s.r.o

Web UmalaInteligence.cz nabízí přehledně novinky ze světa umělé inteligence, technologií a nástrojů AI. Praktické příklady využití umělé inteligence v každodenní provozu v každém oboru. Tipy: Jak efektivně využít AI v podnikání a při studiu. Přehled firem působících v oblasti umělé inteligence.
Copyright © 2024 www.umelainteligence.cz Všechna práva vyhrazena. Stránku vytvořilo  404.cz.